علی دایی در حمایت از بیماران دیابتی پا به توپ شد و با هت تریک مقابل یاران فردوسی پور و امضای پیراهن هادی نوروزی تصاویر جالبی را از خود به یادگار گذاشت. پیراهن شماره 24 یاران دایی در دیدار خیریه با رسانه ورزش به امضای بازیکنان دو تیم یاران دایی و رسانه‌ ورزش رسید، تا به خانواده نوروزی اهدا شود. علی دایی همچنین با یک پیراهن دیگر شماره 24 یاران دایی عکس یادگاری گرفت. همچنین پس از پایان مسابقه که به مناسبت روز جهانی دیابت برگزار شد، علی دایی آقای گل جهان، پوریا پورسرخ و فرشاد کرمی سرمربی تیم مل ...

علی دایی در حمایت از بیماران دیابتی پا به توپ شد و با هت تریک مقابل یاران فردوسی پور و امضای پیراهن هادی نوروزی تصاویر جالبی را از خود به یادگار گذاشت.

پیراهن شماره 24 یاران دایی در دیدار خیریه با رسانه ورزش به امضای بازیکنان دو تیم یاران دایی و رسانه‌ ورزش رسید، تا به خانواده نوروزی اهدا شود. علی دایی همچنین با یک پیراهن دیگر شماره 24 یاران دایی عکس یادگاری گرفت.

همچنین پس از پایان مسابقه که به مناسبت روز جهانی دیابت برگزار شد، علی دایی آقای گل جهان، پوریا پورسرخ و فرشاد کرمی سرمربی تیم ملی دانشجویان به عنوان سفیران دیابت ایران انتخاب شدند تا به کمک یکدیگر در جهت یاری به بیماران دیابتی گام بردارند.

حضور علی دایی در بازی خیریهحضور علی دایی در بازی خیریه
پیراهن علی داییپیراهن علی دایی

علی دایی و عادل فردوسی پورعلی دایی و عادل فردوسی پور

سلفی علی دایی با هوادارانسلفی علی دایی با هواداران
امضای علی دایی برا روی ماکت پیراهن با شماره 24 متعلق به هادی نوروزیامضای علی دایی برا روی ماکت پیراهن با شماره 24 متعلق به هادی نوروزی
علی دایی در کنار بهرام افشارزاده و عوامل بازی خیریهعلی دایی در کنار بهرام افشارزاده و عوامل بازی خیریه
تصاویر جالب از علی داییتصاویر جالب از علی دایی
علی دایی سفیر دیابت ایرانعلی دایی سفیر دیابت ایران
پوریا پورسرخ و علی داییپوریا پورسرخ و علی دایی

پیراهن هادی نوروزی در دستان علی داییپیراهن هادی نوروزی در دستان علی داییگردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:jamnews.irکلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه