مریم معصومی یکی از کسانی بود که در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با لباسی خاص و منحصر به فرد حاضر شده بود. به همین بهانه او توضیحاتی درباره لباس اش می دهد. مدل لباس خاص مریم معصومی در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجربه گزارش سیمرغ، مریم معصومی با ارائه تصاویری از پوشش خود در جشنواره سی و چهارم در صفحه شخصی خود اینگونه نوشت: دوستان خوبملباس فقط یک سلیقه ست، پس هر فردى لباس و سبک خودش رو داره، استایلى که مدتهاست من انتخابش کردم و برای اولین بار، من پوشیدم مورد توجه شخص من بوده و خواهد ماند و بسی ...

مریم معصومی یکی از کسانی بود که در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با لباسی خاص و منحصر به فرد حاضر شده بود. به همین بهانه او توضیحاتی درباره لباس اش می دهد.

مدل لباس خاص مریم معصومی در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر

به گزارش سیمرغ، مریم معصومی با ارائه تصاویری از پوشش خود در جشنواره سی و چهارم در صفحه شخصی خود اینگونه نوشت: دوستان خوبملباس فقط یك سلیقه ست، پس هر فردى لباس و سبك خودش رو داره، استایلى كه مدتهاست من انتخابش كردم و برای اولین بار، من پوشیدم مورد توجه شخص من بوده و خواهد ماند و بسیار از انتخاب این سبك خوشحالم، طراح لباس من سالها در این زمینه مطالعه و تجربه داشتن و لباس افراد مهمى را در خارج از ایران طراحى كردن، من تا به امروز طراحان بسیارى را دیدم و لباسهایشان را خریدم اما تنها به همان یكبار پوشیدنشان بسنده كردم.

 

مدل لباس خاص مریم معصومی در جشنواره فجر 34

مدل لباس خاص مریم معصومی در جشنواره فجر 34

 

من لباسهاى فرم كه همه میپوشن مورد توجهم نیست و دوست ندارم و از انتخابم لذت میبرم و خوبه كه كمى به استایل شناسى و طراحى آشنا باشید تا از دیدن این پارچه ها و دیزاین هاى خاص لذت ببرید و از همه مهم تر اینكه خوبه نظراتمون رو با احترام كه نشونه شخصیت ماست بیان كنیم و در آخر من عاشق این سبك پوشیدنم و فكر نمی كنم با این حرفها استایلم رو عوض كنم و خیلى از طراحان این‌ روزها سعى در كپی لباسهاى این طراح دارن كه اصلا كار درستى هم نمیكنن و البته كه این لباسها با نوعى برش خاص در قسمت شانه طراحى شده است كه یك پترن خاص دارد  و كسى جز طراحش نمیتواند آنرا كپى كند،شاید به این دلیل است كه اغلب با آن نا آشنایید چرا كه در ایران دیده نشده بود.

 

 

مدل لباس مریم معصومی در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر 

مدل لباس مریم معصومی در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر

 

 

گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
Seemorgh.com/lifestyle
منبع : yjc.ir

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه