همسر اسطوره فقید پرسپولیس خواب عجیبی را برای حاضران در منزل همایون بهزادی روایت کرد. خانه همایون بهزادی در دومین روز از دومین ماه زمستان 94 یخ زده بود و ساعات وحشتناکی سپری می شد. دو پسرش به پهنای صورت اشک می ریختند. همسر وفادارش درباره اتفاق عجیبی صحبت می کرد. اینکه مرحوم مادر همایون خان سه روز پیش به خواب یک دوست آمد. آن دوست فردی بود که در قم مراقب مقبره والده همایون خان بود. تعریف می کرد که مادر در خواب گفته که نگران همایون هستم. سراغش بروید و مراقبش باشید. این جمله به اطلاع همسر سر ...

همسر اسطوره فقید پرسپولیس خواب عجیبی را برای حاضران در منزل همایون بهزادی روایت کرد.

خانه همایون بهزادی در دومین روز از دومین ماه زمستان 94 یخ زده بود و ساعات وحشتناکی سپری می شد. دو پسرش به پهنای صورت اشک می ریختند. همسر وفادارش درباره اتفاق عجیبی صحبت می کرد. اینکه مرحوم مادر همایون خان سه روز پیش به خواب یک دوست آمد.

آن دوست فردی بود که در قم مراقب مقبره والده همایون خان بود. تعریف می کرد که مادر در خواب گفته که نگران همایون هستم. سراغش بروید و مراقبش باشید.

این جمله به اطلاع همسر سر طلایی رسید. او هم پنجشنبه و ساعاتی قبل از لحظه موعود، موضوع بی کم و کاست برای همایون خان تعریف کرد. همایون خان چیزی نگفت. ساعاتی بعد، به سوی مادر پر کشید و رفت. بامداد جمعه در منزل همایون خان فقط چند نفر از نزدیکان بودند.

خیلی ها در زمان این اتفاق خواب بودند و هنوز خبر ندارند. چه کسی می خواهد ماجرا را برای علی پروین تعریف کند؟ چه کسی می خواهد به جعفر کاشانی و حسین کلانی بگوید؟


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:cup.irکلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه