دردسر جدید پرسپولیس بزرگ و بزرگتر می شود

رویانیان، جهانشاهی را از مذاکرات حذف کرده بود

حضور یکی از عناصر ضدانقلاب در عکس دسته‌جمعی نمایندگان پرسپولیس و رییس باشگاه رئال‌مادرید می‌رود که دردسر بزرگی را برای پرسپولیسی‌ها رقم بزند.

این ماجرا که با سکوت عجیب برخی خبرگزاری‌های رسمی جمهوری اسلامی ایران همراه شده و شائبه‌هایی را در این خصوص به‌وجود آورده، رفته‌رفته به مساله‌ای امنیتی تبدیل می‌شود، تا جایی که برخی نمایندگان مجلس از ارسال گزارش به وزارت اطلاعات در صورت تکمیل شدن این پرونده خبر می‌دهند.

رایزنی برای دیدار دوستانه پرسپولیس و رئال‌مادرید از زمان مدیریت رویانیان کلید خورده بود. مدیر معزول پرسپولیس که از حضور جهانشاهی مطلع بود، شرط گذاشته بود که این شخص در مذاکرات حضور نداشته باشد و منتقمی و حسینی، مسئول روابط بین‌الملل باشگاه، به‌عنوان نمایندگان پرسپولیس عازم اسپانیا شدند.

با تکیه بر تجربه بازی با ستارگان میلان، قیمتی که برای این دیدار توافق شده بود حدود یک میلیون یورو بود، که البته این قیمت در نشست‌های بعدی منتقمی با مدیران رئال افزایش چشمگیری یافت!

گفته می‌شود رویانیان که از حضور جهانشاهی در این مذاکرات مطلع شده بود نسبت به آن واکنش نشان داد و خواستار حذف این شخص مذاکرات شد.

با این حال منتقمی با شناختی که از جهانشاهی داشته این مذاکرات را پیگیری کرده و در نهایت کار به عکس دسته‌جمعی و حواشی مربوط به آن کشید.

نزدیکان رویانیان مدعی‌اند شخصی که رابط و مورد اعتماد رویانیان در این مذاکرات، یک پرسپولیسی است که قبلا هم در صداوسیما فعالیت داشته است.

گفته می‌شود این فرد نیز جهانشاهی را می‌شناخته و از سوی مدیرعامل وقت پرسپولیس مامور شده بوده تا از حضور جهانشاهی در جلسات جلوگیری کند.

پیرامون اطلاعات به‌دست آمده با محمد رویانیان تماس گرفتیم؛ او این مطالب را تایید می‌کند اما تاکید می‌کند بنا به دلایلی قصد مصاحبه ندارد.

منبع : بانک ورزش

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه