بازیگر ایرلندی که با بازی در سریال «دانتون ابی» به شهرت رسید، نامزدش را از دست داد. میشل داکری نامزدش را بر اثر بیماری از دست دادمیشل داکری که در سریال «دانتون ابی» بازی کرد و به شهرت رسید، نامزدش را پس از یک دوره طولانی بیماری از دست داد. این بازیگر که در سریال تحسین شده «دانتون ابی» در نقش لیدی مری بازی کرده و در این سریال همسرش متیو را از دست داد، در زندگی واقعی نیز نامزد ۳۴ ساله‌اش را از دست داد. نامزد لیدی مری، به نام جان دینن مدیر روابط عمومی بود و در بیمارستانی واقع در شهر «کورک» ایرل ...

بازیگر ایرلندی كه با بازی در سریال «دانتون ابی» به شهرت رسید، نامزدش را از دست داد.

میشل داکری نامزدش را بر اثر بیماری از دست داد

میشل داكری كه در سریال «دانتون ابی» بازی كرد و به شهرت رسید، نامزدش را پس از یك دوره طولانی بیماری از دست داد.

این بازیگر كه در سریال تحسین شده «دانتون ابی» در نقش لیدی مری بازی كرده و در این سریال همسرش متیو را از دست داد، در زندگی واقعی نیز نامزد ۳۴ ساله‌اش را از دست داد.نامزد لیدی مری، به نام جان دینن مدیر روابط عمومی بود و در بیمارستانی واقع در شهر «كورك» ایرلند درگذشت.

میشل داكری كه سه‌شنبه ۳۴ ساله شد، در سریال «دانتون ابی» در نقش لیدی مری كراولی بازی كرد. این سریال درام پرطرفدار اكنون با آخرین فصل خود در بریتانیا روی آنتن است و ۲۵ دسامبر آخرین اپیزود آن نمایش داده می‌شود.

داكری با جمعی از بازیگران این سریال هفته پیش از آمریكا بازگشتند. آنها برای معرفی فصل آخر این سریال راهی آمریكا شده بودند.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : mehrnews.com


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه