هنگامه قاضیانی طی یادداشتی ، به این اخبار و حواشی واکنش نشان داد . متن یادداشت او را در ادامه خواهید دید. ماجراهای کنسرت هنگامه قاضیانیهنگامه قاضیانی کنسرت دارد ولی بایکوت خبری است. خبرنگاران بعضی از روزنامه ها و خبرگزاری ها تصمیم گرفته اند خبرهایی را که از این بازیگر منتشر می شود، انعکاس ندهند. ظاهرا حساسیت قاضیانی در نحوه انتشار مصاحبه هایش با یکی دو روزنامه و خبرگزاری باعث شده که این تصمیم گرفته شود. این بایکوت خبری قبل از اینکه او روی سن تالار وحدت برود، اتفاق خوشایندی نیست و شاید روی ...

هنگامه قاضیانی طی یادداشتی ، به این اخبار و حواشی واکنش نشان داد . متن یادداشت او را در ادامه خواهید دید.

ماجراهای کنسرت هنگامه قاضیانی

هنگامه قاضیانی کنسرت دارد ولی بایکوت خبری است. خبرنگاران بعضی از روزنامه ها و خبرگزاری ها تصمیم گرفته اند خبرهایی را که از این بازیگر منتشر می شود، انعکاس ندهند.

ظاهرا حساسیت قاضیانی در نحوه انتشار مصاحبه هایش با یکی دو روزنامه و خبرگزاری باعث شده که این تصمیم گرفته شود. این بایکوت خبری قبل از اینکه او روی سن تالار وحدت برود، اتفاق خوشایندی نیست و شاید روی استقبال از کنسرت تاثیر منفی بگذارد.

سپهر صاحبی، تهیه کننده کنسرت قاضیانی می‌گوید: «این بایکوت کار درستی نیست. خانم قاضیانی از هنرمندان محبوب است. دوستان هر کاری می کنند، به ضرر خودشان است. چند روزنامه و یکی دو سایت مجازی اخبار را پوشش نمی دهند و این هم مشکلی ایجاد نمی کند. خبرگزاری های معتبر همه اخبار خانم قاضیانی را منتشر می کنند. البته به قدری هم کار کنسرت نو است که نیاز چندانی هم به پوشش خبر ندارد.» کنسرت قاضیانی روز شنبه 19 دی ماه در تالار وحدت برگزار شد.

بعد از این ماجراها ، هنگامه قاضیانی طی یادداشتی ، به این اخبار و حواشی واکنش نشان داد . متن یادداشت او را در زیر خواهید دید :


photo_2016-01-13_09-48-37.jpgیادداشت هنگامه قاضیانی


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : هفته نامه تماشاگران امروز


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه