پاسخ نماینده تام الاختیار دایی به اظهارات اخیر سیاسی

2638336_518
بهمن دهقان در خصوص مصاحبه امروز رییس هیات مدیره پرسپولیس با یکی از روزنامه‌ها که گفته بود «علی دایی تحت هیچ شرایطی نمی‌خواست تغییر کند. او آدم‌هایی را دور خودش داشت و نمی‌خواست پرسپولیس را تقویت کند، به همین خاطر تصمیم گرفتیم خودش را تغییر دهیم.» اظهار داشت: من از حرف‌ها و گفته‌ها و رفتار آقای سیاسی متعجب هستم. او در جلسات با ما یک حرفی می‌زند و در نشریات چیز دیگری می‌خوانیم. انگار حرف‌ها هم طرح زوج و فرد دارند یا اینکه مصاحبه‌ها متعلق به خود او نیست!

وی ادامه داد: سیاسی از روز اول می‌گفت هدف فقط وارد کردن شوک به تیم بوده حالا حرف از تقویت و تغییر تیم و مسائل فنی می‌زند. شاید قرار بوده علی دایی درباره کوچینگ تیم و ترکیب و تعویض‌ها هم با دوستان مشورت کند.

او تصریح کرد: این نوع رفتارها و گفتارها ریشه‌های صداقت را می‌سوزاند و امیدوارم آنگونه که بیان شده نبوده باشد وگرنه نمی‌دانیم کدام حرف را باور کنیم. اگر بنا به گفتن حرف‌ها باشد ما هم می‌توانیم حرف بزنیم تا خیلی از مسائل روشن شود اما حالا که آقای دایی ترجیح داده سکوت کند دوستان هم زحمت بکشند مواضع‌شان را حداقل روشن کنند تا ما بدانیم با شیفت شب حرف‌ها مواجه‌ایم یا شیفت روز!

دهقان درباره نشست با سیاسی در مورد مطالبات دایی هم اظهار داشت: نمی‌خواهم وارد جزییات جلسه شوم ولی بر سر تعیین دقیق مطالبات این فصل و تعیین رقم آن دو هفته دیگر همه چیز نهایی خواهد شد.

فارس

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه